Jesteśmy wiodącym producentem narzędzi skrawających z ostrzem PCD i HM
w Polsce dla przemysłu drzewnego .

Współpraca z firmami branży meblarskiej oraz producentów elementów drewnopodobnych opiera się głównie na doradztwie technicznym, realizacji indywidualnych rozwiązań, szybkiej reakcji handlowej i serwisowej.

Oferowanie rozwiązań przydatnych dla naszych klientów i jakość serwisu to główny cel budowania współpracy i partnerstwa.

Dla szeroko rozumianego przemysłu metalowego od podstaw tworzymy skomplikowane, wielozadaniowe narzędzia skrawające w oparciu o polikrystaliczny diament PCD i azotek boru PCBN.

Dodatkowo do dyspozycji naszych klientów jest cała gama narzędzi monolitycznych
z węglików spiekanych.

Dla naszych klientów, oprócz produkcji narzędzi, oferujemy opracowywanie i wdrażanie kompletnej technologii obróbki, a usługa regeneracji i ostrzenia narzędzi pozwala dopełnić i kompleksowo zrealizować wszystkie potrzeby naszych klientów.

Od wielu lat prowadzimy intensywne prace R&D dążąc do poprawy jakości oferowanych produktów, co rok zwiększając nakłady na działalność badawczą
i rozwojową. Na dzień dzisiejszy stanowią one ponad 11% wszystkich
przychodów firmy.

Współpraca z jednostkami naukowymi oraz prace nad autorskimi technologiami zostały dostrzeżone przez rynek, a marka BRYK została laureatem ostatniej edycji konkursu Polska Nagroda Innowacyjności 2017.