Oferta Pracy na stanowisko Informatyk

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Oferta pracy na stanowisko: Informatyk

P.P.U.H BRYK jest Firmą, która koncentruje się na projektowaniu, produkcji i sprzedaży narzędzi dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, oraz meblarskiego.

W BRYK wykraczamy poza tylko tworzenie produktów. Naszym priorytetem jest urzeczywistnianie unikalnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dlatego oferujemy wsparcie w doborze narzędzi, doradztwo techniczne i rozwiązania zaprojektowane specjalnie dla naszych Klientów.

Obowiązki

  • Utrzymywanie infrastruktury biurowej.
  • Utrzymywanie infrastruktury systemowej: bieżące instalacje, konfiguracje itp.
  • Udział we wdrożeniach nowych aplikacji i systemów.
  • Bezpośredni kontakt z pracownikami i ich wsparcie.
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją systemu i urządzeń.

Wymagania

  • Komunikatywność.
  • Kreatywność.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja, samodzielność i wysoka motywacja do pracy.
  • Podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej.
  • Podstawowa znajomość SQL.
  • Zaangażowanie i chęć zdobywania nowej wiedzy.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Pakiet socjalny.
  • Świetną atmosferę.
  • Umowa o prace/zlecenie.

WYŚLIJ SWOJE CV:

e-mail.: biuro@bryk.com.pl

telefon: +17 255 86 75

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Project co-financed by the European Union from the European Regional Development Fund