BRYK Sp. z o.o.

(dawniej: P.P.U.H. “BRYK” Witold Bryk)
36-002 Jasionka 954H
tel. +48 17 225 04 77
e-mail: biuro@bryk.com.pl

NIP: 5170442107
Regon: 52708726600000
BDO: 000614751

 

DZIAŁ HANDLOWY:

tel. +48 17 225 04 76
e-mail: biuro@bryk.com.pl

 

OSTRZENIE:

tel. 506 859 979
e-mail: magazyn@bryk.com.pl

 
SEKRETARIAT:

tel. +48 17 225 86 75
tel. +48 17 225 04 77
e-mail: biuro@bryk.com.pl


Region:

Polska Południowo-Wschodnia

Waldemar Skroban
tel. +48 693 106 716
e-mail: w.skroban@bryk.com.pl

Doradca Techniczno – Handlowy

Region:

Polska Południowo – Wschodnia

Marek Kłosowski
tel. +48 695 901 650
e-mail: m.klosowski@bryk.com.pl

Regionalny Manager Sprzedaży

Region:

Polska Zachodnia

Krzysztof Jander
tel. +48 533 239 166
e-mail: k.jander@bryk.com.pl

Regionalny Manager Sprzedaży

Region:

Polska Południowo – Zachodnia

Jarosław Rabenda
tel. +48 506 568 232
e-mail: j.rabenda@bryk.com.pl

Key Account Manager
 

Region:

Elbląsko – Iławski
Polska Północno – Wschodnia

Radosław Jankowski
tel. +48 506 568 520
e-mail: r.jankowski@bryk.com.pl

Doradca Techniczno-Handlowy

Region:

Elbląsko – Iławski
Polska Północno – Wschodnia

Jan Niewiadomski
tel. +48 502 681 272
e-mail: j.niewiadomski@bryk.com.pl

Doradca Techniczno-Handlowy


Anna Skroban
tel. +48 734 124 402
e-mail: a.skroban@bryk.com.pl

Kierownik działu
Księgowości, Projektów
i Kontrolingu

Jowita Rębak
Tel. +48 691 500 400
e-mail: j.strzeminska@bryk.com.pl

Kierownik Działu
Koordynacji Wewnętrznej
i Marketingu

Paweł Pasternak
tel. +48 609 420 669
e-mail: p.pasternak@bryk.com.pl

Key Account Manager

Edyta Skórska
tel. +48 601 459 975
e-mail: e.skorska@bryk.com.pl

Kierownik działu Obsługi Handlowej
 

Serwis:

+48 506 859 979
e-mail: magazyn@bryk.com.pl