Nominacja do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

kongres3

W dniach 7-8 października 2019r. w Jasionce k. Rzeszowa odbył się Kongres 590. Jest to spotkanie liderów biznesu, nauki i opinii publicznej. Tym bardziej wyjątkowe, że patronują mu i wspierają najważniejsze instytucje państwa polskiego, z Prezydentem RP i Prezesem Rady Ministrów na czele. W tym roku 21 przedsiębiorstw zostało nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP, w tym firma BRYK. Na tegorocznej Gali Kongresu 590 odbyło się uroczyste ogłoszenie laureatów oraz wręczenie statuetek przez Prezydenta Andrzeja Dudę. Nagroda Gospodarcza przyznawana jest każdego roku przez Prezydenta. Jest to wyróżnienie dla firm, które znacząco wpływają na rozwój polskiej gospodarki i budują jej wizerunek na arenie międzynarodowej. Miło nam poinformować, że firma BRYK została nominowana w kategorii Lider MŚP.

To dla nas szczególne wyróżnienie stanąć obok największych przedsiębiorstw polskich, których działalność rozwija się na skalę międzynarodową. Firma BRYK jest zbudowana na kapitale polskim, w oparciu o dystrybucję w większości na rynku polskim. I tym bardziej czujemy się zaszczyceni i docenieni tą nobilitacją.

Podczas II dnia Kongresu i wystąpienia premiera Morawieckiego oraz panelu dyskusyjnego wyczuwalny był nacisk na promocję polskich producentów. Jesteśmy zgodni co do dalszych działań w tym zakresie i otwarci na nowe kanały dystrybucji. Pamiętajmy, że jesteśmy częścią tej całej akcji. Promując polską produkcję mamy wpływ na wzrost gospodarczy. Dobre, bo Polskie!

 

Projekt współfinansowany z Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Project co-financed by the European Union from the European Regional Development Fund